Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


I.Civil Sport-és Egészségnap programja

2012.05.22

I. Civil Sport- és Egészségnap

Szigethalom 2012 június 10.

Városi Szabadidőközpont, Sport u.4.

 

1. helyszín a Szabadidőközpont épülete

 

II. Élhetőbb Életért Egészségnap az Élhetőbb Életért Alapítvány szervezésében

8-12 óráig vércukorvizsgálat, PSA (prosztata specifikus antigén) szűrés

9-14 óráig

Dietetikai tanácsadás

Testösszetétel mérés

Számítógépes talpvizsgálat

Természetgyógyászati vizsgálatok

Asztrológia

Spirituális életviteli tanácsadás

Párkapcsolati mentorálás

Frissítő masszázs és yumeiho

Bach virágterápia

Családfelállítás


15-17 óráig  I. Amatőr Modern Táncbemutató és Házi Bajnokság a Fit Dance szervezésében

 

2. helyszín  a Szabadidőközpont parkolója és a füves terület

 

Hagyományos és reform ételek főzőversenye az Összefogás Szigethalomért szervezésében

  8.30 – tól nevezés és helyfoglalás

  9-13 óráig készülnek a finomságok hozott anyagból

13 órakor Zsűrizés

13.45-kor Eredményhirdetés a Nagysátorban

 

10-16 óráig Játszóház és kézműveskedés nem csak gyerekeknek

12-15 óráig Csocsóverseny - nevezés és eredményhirdetés a helyszínen

14-16 óráig Családi vetélkedő

 

3. helyszín —Nagysátor

 

10-12 óráig Gyermek Küzdősport Nap az Öt Elem Wushu Egyesület szervezésében

Nevezni a helyszínen 9 órától lehet, 5-14 éves korig, védőfelszerelés kötelező

 

13 órakor Androméda Travel görögországi nyereményutak sorsolása

(a kérdőívet kitöltők között)

13.30-kor Flash Mob- Összefogás tánc Szigethalomért

13.45-kor Főzőverseny eredményhirdetés

 

14-17 óráig     III. Harcosok Napja  

 Harc- és mozgásművészeti bemutatók a Tai Ji Baráti Kör szervezésében


14.00. Tököli Tai Chi Chuan Egyesület

14.20. Acélököl Shaolin Kungfu Egyesület

14.40. Öt Elem Wushu Egyesület thai boksz bemutatója

15.00. Dojo Lovász SKE kempo bemutatója

15.20. Seizan Karate- Do

15.40. Tori Judo Club

16.00 jaworzno-i harcművészek bemutatója

16.20 Sziget DSE ritmikus gimnasztika bemutatója

16.40. Tai Ji Baráti Kör

 

17.15.- 18.15. Zumba parádé a Freetime fitness jóvoltából

  

4. helyszín — Focipálya


10 órától barátságos mérkőzést játszik az Amatőr Labdarúgó Klub serdülő 1 és serdülő 2 csapata